Znamy terminy barażowego dwumeczu, w którym nasz zespół zmierzy się z MKS Czechowice Dziedzice, a którego stawką będzie pozostanie w gronie pierwszoligowców.
Pierwszy mecz zagramy na wyjeździe, rewanż we własnej sali:
- 23.05.2026 r. (sobota) o godz. 16.00 w Ligocie
- 30.05.2026 r. (sobota) o godz. 14.00 w Solcu Kujawskim (sala SP1 Solec)
Już teraz zarezerwujmy te terminy i bądźmy z naszą drużyną!





