W najbliższą sobotę 30 maja br. nasza drużyna w rewanżowym meczu barażowym zmierzy się z MKS Czechowice-Dziedzice. Stawką pojedynku będzie utrzymanie w pierwszoligowym gronie.
W pierwszym wyjazdowym meczu (23 maja br.) osiągnęliśmy korzystny wynik 6:4, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone. Nastawiamy się na mozolną walkę od pierwszej piłki i chcemy aby ten niełatwy sezon zakończył się dla UKS Top happy endem.
Pomóżmy naszym zawodnikom gorącym dopingiem wygrać sobotni mecz. Początek spotkania o godzinie 14.00 w sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim. Dla kibiców przygotowaliśmy atrakcje w postaci poczęstunku oraz losowania upominków. Do zobaczenia!





