W sobotę 9 maja 2026 r. nasz najmłodszy zespół w ostatniej kolejce sezonu 2025/2026 podejmował rówieśników z Nowej Ery Toruń.
Już przed meczem było wiadomo, że wyrównamy najlepszy wynik w historii i zdobędziemy tytuł wicemistrzowski ligi. Niemniej chcieliśmy pożegnać się zwycięstwem i choć mecz miał wyrównany przebieg to udało nam się to. Wynik końcowy spotkania to 12:6 dla UKS Top a punkty zdobyli: Kacper Dziedzic – 4, Wojtek Dziedzic – 3, Ksawery Wilk – 2, Mikołaj Mędlewski – 1 oraz pary deblowe: W. Dziedzic – Mędlewski i K. Dziedzic – Wilk.
Podsumowując po krótce sezon – od września 2025 r. rozegraliśmy 17 meczów, w których zdobyliśmy 27 punktów (13 zwycięstw – 1 remis – 3 porażki), stosunek małych punktów 199:107. Co ciekawe trzech naszych zawodników zdobyło bardzo podobną liczbę punktów w całych rozgrywkach: Wojtek Dziedzic – 53 pkt., Kacper Dziedzic – 52,5 pkt. oraz Ksawery Wilk – 50 pkt. Dodatkowo Mikołaj Mędlewski wywalczył 14 punktów a Oskar Olędzki 11,5 pkt. W drużynie zagrali także Bruno Kukułka (w 5 meczach) oraz Szymon Tyliszczak (w 1 spotkaniu).
Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu drużyny bardzo dziękujemy!










