Już w sobotę pierwszy mecz barażowy!

W najbliższą sobotę 23 maja br. w dalekich Czechowicach-Dziedzicach nasza drużyna rozegra pierwsze spotkanie barażowego dwumeczu o pozostanie w pierwszoligowym gronie.

Rywalem będzie dziewiąty zespół grupy południowej 1 ligi – MKS Czechowice-Dziedzice.

Początek meczu o godzinie 16.00, zapraszamy na relację na naszym profilu na portalu Facebook. Przypominamy także, iż spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w naszej sali (SP1 w Solcu, ul. Tartaczna 25) tydzień później w sobotę 30 maja br. o godzinie 14.00. A na nim nikogo nie może zabraknąć…!

NOWOŚCI