Zwycięstwa drużyn UKS Top w 4 i 6 lidze

2 marca br. dwie wygrane zanotowały nasze drużyny walczące w rozgrywkach 4 i 6 ligi. Trzeci zespół UKS Top udał się do Włocławka na mecz z AZS II. W pierwszej rundzie sezonu akurat z tym rywalem odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w sezonie, nic dziwnego, że tym razem również zamierzaliśmy wygrać. Co ważne, pojechaliśmy na mecz młodym składem, który spisał się bardzo dobrze i zwyciężyliśmy 8:5. Punkty dla UKS Top III zdobyli: Nikodem Waldowski i Nataniek Marjanek – po 2, Przemysław Nowicki i Waldemar Ostrowski – po 1 oraz deble Marjanek/Ostrowski i Waldowski/Nowicki. Tym razem nie punktowała Marysia Klepacz. Następny mecz rozegramy w Brodnicy z UKS OSiR II.

Niemal równolegle w Solcu nasi czwartoligowcy w bardzo ważnym meczu podejmowali sąsiadującą z nimi Noteć Inowrocław. Dzięki skutecznej grze zwyciężyliśmy dość wyraźnie 8:3 a łupem punktowym podzieli się: Filip Strychalski – 3, Sebastian Mędlewski – 2, Norbert Jezierski – 1 oraz deble Strychalski/Jezierski i Mędlewski/Mikołaj Bleja. Kolejny mecz zagramy w Bydgoszczy z Emdekiem II.

 

NOWOŚCI