Zmienne szczęście Top II i Top III

Zwycięstwo i porażka to bilans w ostatniej kolejce naszych zespołów występujących w 4 i 6 lidze.Czwartoligowcy na wyjeździe zdecydowanie pokonali Emdek II Bydgoszcz 8:0. Dorobkiem punktowym podzielili się: (debiutujący na tym szczeblu rozgrywkowym) Nataniel Marjanek oraz Mikołaj Bleja – po 2 pkt, Filip Strychalski i Norbert Jezierski – po 1 pkt. oraz deble: Strychalski/Jezierski i Bleja/Marjanek. Następny mecz nasza drużyna rozegra w Toruniu z KS Nowa Era II.

Porażką zakończył się mecz w Brodnicy z UKS OSiR II naszej trzeciej drużyny. W tym niesamowicie zaciętym meczu aż sześć pojedynków zakończyło się w piątych setach (wygraliśmy dwa z nich), ostatecznie gospodarze triumfowali 8:4. Punkty dla UKS Top III zdobyli: Bartek Maciejewski – 2, Przemek Nowicki – 1 oraz debel Bartek Maciejewski / Tomasz Maciejewski. Kolejny mecz rozegramy w Solcu z Cis III Cekcyn

NOWOŚCI