Występy naszej młodziezy w Grand Prix Polski żaków i kadetów

10 marca br. nasza młodzież zaprezentowała się na arenie ogólnopolskiej biorąc udział w turniejach eliminacyjnych Grand Prix Polski żaków (w Ostródzie) oraz kadetów (w Sępólnie Krajeńskim).

Do Ostródy wybrał się Oskar Olędzki, który w bieżącym sezonie już raz przebrnął eliminacje GPP. Tym razem znów prawie mu się udało, jednak po wyjściu z drugiego miejsca z grupy (dwie wygrane i jedna porażka), w decydującym meczu uległ nieznacznie Filipowi Szymczakowi (UKS Lider Milicz) 1:3. Niemniej to kolejny pozytywny turniejowy występ naszego zawodnika.

W Sępólnie Krajeńskim UKS Top reprezentowała trójka – Marysia Klepacz oraz Nataniel Marjanek i młodzik Bartek Maciejewski. Również tu sztuka awansu nie udała się nikomu z tego grona. Pomimo wyrównanych spotkań, Marysia i Nataniel zajęli w grupach trzecie, zaś Bartek czwarte miejsce i pożegnali się z turniejami, zbierając cenne doświadczenia.

NOWOŚCI