Wygrane w Lidze Młodzieżowej oraz 6 lidze i III WTK Młodzików

W dniach 19-21 stycznia br. oprócz naszej pierwszoligowej drużyny zaprezentowaliśmy się również na innych arenach ligowych oraz turnieju indywidualnym.W piątek w meczu Ligi Młodzieżowej zagraliśmy na wyjeździe z LUKS V Chełmno. Mecz od samego początku był bardzo zacięty, jednak nasza drużyna ostatecznie zapisała na swoje konto kolejną wygraną. Mimo, iż LUKS w pewnym momencie prowadził 6:4, to my wyszliśmy z tej potyczki zwycięsko wygrywając 10:8. Punkty dla Top IV zdobyli: Bartek Maciejewski – 4, Cyprian Piekutowski – 3, Wiktoria Tołysz i Oskar Olędzki – po 1 oraz debel Maciejewski/Piekutowski. Kolejny mecz zagramy w Bydgoszczy z Gwiazdą 26 stycznia br.

Równolegle w Solcu odbywał się mecz 6 ligi, w którym mająca doskonałą ostatnio passę nasza trzecie drużyna podejmowała LUKS Serock – GOKSiR II Pruszcz, który prowadzi w lidze, mają do tej pory komplet zwycięstw. Passa gości została jednak tego dnia zastopowana gdyż nasz zespół zagrał kolejny bardzo dobry mecz i triumfował wyraźnie 8:3. Punkty dla UKS Top III zdobyli: Sebastian Mędlewski – 3, Nataniel Marjanek oraz Przemek Nowicki – po 2 oraz debel Marjanek/Nikodem Waldowski. Następny mecz rozegramy 26 stycznia z Enigmą Białe Błota.

Dwa dni później w Gniewkowie odbył się trzeci w bieżącym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików. UKS Top reprezentowała trójka: Wiktoria Tołysz, Lena Mazurek oraz Oskar Olędzki. Ostatecznie najlepiej z tego grona zaprezentowała się Wiktoria, która awansowała do pierwszej ósemki, ostatecznie zajmując siódme miejsce. Lena uplasowała się na pozycji 17 a Oskar na miejscu 13. W tym sezonie naszych młodzików czekają jeszcze Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Województwa, które planowane są w połowie kwietnia br.

NOWOŚCI