Wygrane młodzieżówki oraz V ligi plus III WTK kadetów

W piątek 17 lutego 2023 r. nasze dwie drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe. Nasza drużyna zajmująca drugie miejsce w rozgrywkach Ligi Młodzieżowej podejmowała zespół Nowej Ery Toruń, który plasuje się na czwartym miejscu w tabeli. Spotkanie zapowiadało się na zacięte i takie było.

Ostatecznie triumfowaliśmy 11:7 a punkty dla UKS Top IV zdobyli: Bartek Maciejewski – 4, Nataniel Marjanek – 3, Marysia Klepacz – 2 oraz deble: Klepacz/Maciejewski i Marjanek/Cyprian Piekutowski. W meczu zagrał także Oskar Olędzki. Kolejny mecz rozegramy w Bydgoszczy z Gwiazdą.

Równolegle do tego meczu, swój pojedynek z KS Koronowo rozegrała druga drużyna UKS Top, która prowadzi w rozgrywkach V ligi. Byliśmy zdecydowanym faworytem tego meczu i pokonaliśmy rywali 8:0, tracąc zaledwie jednego seta. Punktami podzielili się: Norbert Jezierski i Stanisław Kaczan – po 2, Filip Strychalski i debiutujący w drużynie Tomasz Maciejewski – po 1 oraz deble: Strychalski/Jezierski i Kaczan/Maciejewski.

Dwa dni później, w niedzielę 19 lutego br. w Sępolnie Krajeńskim odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów. UKS Top reprezentowała czwórka zawodników. Najwyższe miejsce zajęli Marysia Klepacz (11 w gronie 33 dziewcząt) oraz Nataniel Marjanek – 13 wśród 42 kadetów. Bartek Maciejewski był 17, zaś Cyprian Piekutowski – 33. Kolejne zawody indywidualne wkrótce.

NOWOŚCI