Wygrane Młodzieżówki oraz 6 ligi

3 listopada br. w piątkowe późne deszczowe popołudnie swoje kolejne mecze rozegrały nasze drużyny występujące w Lidze Młodzieżowej oraz 6 lidze. Młodzież rywalizowała w Świeciu nad Osą z Szańcem i wygrała bardzo wyraźnie 18:0 tracąc zaledwie cztery sety.

Punkty dla UKS Top w tym meczu zdobyli: Wiktoria Tołysz, Oskar Olędzki, Bartek Maciejewski oraz Cyprian Piekutowski – po 4,5 punktu. Kolejny mecz zagramy w Solcu z Energa Manekin Toruń.

W tym samym czasie w Cekcynie z trzecim zespołem Cisu rywalizował UKS Top 3. Po serii porażek w naszym zespole chyba coś drgnęło i gra wygląda zdecydowanie lepiej. Efektem tego było drugie w sezonie zwycięstwo – triumfowaliśmy w tym meczu 8:2. Łupem punktowym podzielili się: Przemek Nowicki i Nataniel Marjanek – po 2,5, Tomasz Maciejewski – 2 oraz Maria Klepacz – 1 pkt. Następnej kolejce zagramy w Solcu z drugim zespołem Gostycyna.

NOWOŚCI