Wygrana w meczu na szczycie Ligi Młodzieżowej

W czwartek 23 listopada br. nasi najmłodsi rozegrali bardzo ważny mecz w 9 kolejce Ligi Młodzieżowej. Podejmowaliśmy w nim mający w dorobku komplet zwycięstw Energa Manekin Toruń.

Mecz był bardzo zacięty i obfitował w naprawdę piękne akcje. Początkowo prowadził UKS Top jednak w ostatnich grach torunianie zdołali wyrównać. O wszystkim zadecydowały deble, w których oba zespoły zadecydowały się na pokerowe zagrania. Przyniosło to dość niespodziewany ale radosny dla nas skutek – oba deble zdecydowanie wygrał nasz zespół i ostatecznie triumfowaliśmy 10:8! Brawa dla całej drużyny, w której punkty zdobywali: Nataniel Marjanek – 4, Bartosz Maciejewski – 2, Wiktoria Tołysz i Oskar Olędzki po 1 oraz deble Tołysz/Maciejewski i Marjanek/Olędzki.

Do końca rundy czekają nas dwa mecze – oba wyjazdowe: z LUKS Chełmno oraz Nową Era Toruń.

NOWOŚCI