Wygrana w meczu na szczycie 5 ligi oraz upragnione zwycięstwo (i porażka) 6-ligowców

Kolejne trzy mecze rozegrały nasze zespoły ligowe. Najpierw w czwartek 30 marca br. w meczu 6 ligi UKS Top III podejmował Sokół III Gniewkowo. Bieżąca runda to fatalna passa naszego zespołu, lecz tym razem odnieśliśmy zwycięstwo!

Brawa dla całej drużyny, punktami podzielili się: Bartek Maciejewski, Kacper Kozak, Przemek Nowicki i Tomasz Maciejewski – po 1 oraz deble: Maciejewski/Maciejewski i Kozak/Nowicki. Tym razem nie punktował Stanisław Olędzki.

Dwa dni później humory już tak nie dopisywały. W Sępólnie Krajeńskim ulegliśmy wiceliderowi – Krajnie III 1:8. Tym razem honorowy punkt zdobył debel: Marysia Klepacz/Przemek Nowicki. Poza nimi w meczu zagrali także Kacper Kozak i Nikodem Waldowski. Przed UKS Top III jeszcze dwa mecze – w Solcu z Grudziądzem oraz w Brodnicy.

Także w sobotę 1 kwietnia br. w meczu na szczycie 5 ligi UKS Top II podejmował LUKS Serock/GOKSiR Pruszcz. Te zespoły zdecydowanie nadają ton tegorocznym rozgrywkom i z bezpieczną przewagą już zapewniły sobie awans do 4 ligi. Goście nie przybyli na mecz optymalnym składem, wygraliśmy wyraźnie 8:2. Łupem punktowym podzieli się: Filip Strychalski, Robert Dziamba i Mikołaj Bleja – po 2, Norbert Jezierski – 1 oraz deble: Bleja/Dziamba. Tym samym zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w rozgrywkach. Do końca sezonu zagramy jeszcze w Solcu z drużynami z Grudziądza oraz Gostycyna.

NOWOŚCI