Wygrana „młodzieżówki” i porażka pierwszoligowców

16 marca br. nasze dwie drużyny zagrały kolejne spotkania ligowe.

W Solcu najmłodszy zespół UKS Top podejmował Sokół Gniewkowo. Pomimo, iż nasze barwy reprezentowali młodsi i mniej doświadczeni zawodnicy niż zwykle, to pokonaliśmy gości 13:5. Na dorobek punktowy złożyły się wygrane: Wiktorii Tołysz – 4, Wojtka Dziedzica – 3, Kacpra Dziedzica i Jakuba Sosnowskiego – po 2 oraz par deblowych: W.Dziedzic / Lena Mazurek oraz W.Tołysz / Maciej Radtke. Następny mecz zagramy w Grudziądzu.

W tym samym dniu w Działdowie mecz 15 kolejki rozegrali nasi pierwszoligowcy. W starciu z Dekorglassem II nie byliśmy faworytami i faktycznie przegraliśmy dość zdecydowanie 2:8. Już pierwsze gry pojedyncze pozwoliły objąć gospodarzom prowadzenie 4:0 (Jendrzejewski – Kurowski 2:3, Woś – Miszkurka 2:3, Ufnal – Lewandowski 0:3, Ordza – Sakowicz 1:3). Deble ułożyły się remisowo (Ufnal/Jendrzejewski – Lewandowski/Sakowicz 1:3, Ordza/Majchrzak – Miszkurka/Matyjek 3:2), zaś w drugiej serii gier pojedynczych swój pojedynek wygrał jedynie Mateusz Ufnal (3:2 z Kamilem Matyjkiem). Pozostałe gry wygrali rywale: Woś – Sakowicz 0:3, Ordza – Miszkurka 1:3, Jendrzejewski – Lewandowski 1:3. Kolejny mecz rozegramy w Solcu podejmując Griffin’s Spin Szczecin 6 kwietnia.

 

NOWOŚCI