Wygrana młodzieżówki i porażka 6 ligi w kolejnej rundzie spotkań

Dwa ostatnie dni września to kolejne dwa mecze naszych drużyn ligowych. W piątkowe późne popołudnie o przełamanie złej passy walczyli nasi szóstoligowcy. Niestety niemoc trwa dalej. Kolejna porażka i to kolejna wysoka.

Rywal – Enigma Białe Błota wygrał 8:0. W naszym zespole zagrali: Nikodem Waldowski Przemek Nowicki, Bartek Maciejewski, Tomasz Maciejewski oraz Cyprian Piekutowski. Kolejny mecz, także w Solcu z KTS Złotoria II w najbliższą sobotę.

Dzień później drugi mecz w sezonie rozegrał zespół Ligi Młodzieżowej. Podejmowaliśmy rówieśników z Olimpii Grudziądz i zwyciężyliśmy bardzo wyraźnie 16:2. Cieszy punktowy debiut Kacpra Dziedzica (który wygrał jedną z gier pojedynczych) oraz Leny Mazurek (która wygrała grę deblową grając w parze z Wiktorią Tołysz). Łupem punktowym dla UKS Top w tym meczu podzielili się: Nataniel Marjanek, Marysia Klepacz oraz Oskar Olędzki – po 4, Wiktoria Tołysz i Kacper Dziedzic – po 1 oraz deble: Klepacz/Olędzki i Tołysz/Lena Mazurek. Następny mecz zagramy w Gostycynie.

NOWOŚCI