Udany przedświąteczny weekend naszych drużyn!

W dniach 15-16 grudnia br. drużyny UKS Top zagrały na trzech ligowych frontach i każda z nich odniosła ważne zwycięstwo.

W piątkowe późne popołudnie nasi najmłodsi (UKS Top IV) zagrali w Chełmnie z LUKS IV w meczu Ligi Młodzieżowej. Początek meczu był wyrównany, jednak z czasem przewaga solecczan zaczęła być wyraźna. Ostatecznie wygraliśmy 13:5 a punkty zdobywali: Marysia Klepacz i Nataniel Marjanek – po 4, Oskar Olędzki – 2, Wiktoria Tołysz – 1 oraz deble: Klepacz/Tołysz i Olędzki/Marjanek. W tej rundzie pozostał nam już tylko jeden mecz – wyjazdowy z Nową Era Toruń.

Również w piątek w meczu 10 kolejki 6 ligi UKS Top III podejmował Falę Świekatowo. Goście zamykają ligową tabelę, byliśmy więc faworytem tego spotkania. Przypuszczenia się potwierdziły i zwyciężyliśmy pewnie 8:0 tracąc zaledwie dwa sety. Dorobek punktowy podzielili: Przemek Nowicki i Nikodem Waldowski – po 2, Sebastian Mędlewski i Tomasz Maciejewski – po 1 oraz deble: Waldowski/Nowicki i Maciejewski/Mędlewski. Było to ostatnie spotkanie UKs Top III w rundzie.

Dzień później (sobota 16 grudnia) o podtrzymanie dobrej passy walczyli nasi 4-ligowcy (UKS Top II), którzy w Grudziądzu zagrali z Olimpią Unią III. Był to mecz ważny dla układu tabeli a nasza drużyna spisała się bardzo dobrze wygrywając 8:4. Punkty zdobyli: Filip Strychalski – 3, Stanisław Kaczan – 2, Mikołaj Bleja – 1 oraz deble: Strychalski/Jezierski i Kaczan/Bleja. Do końca rundy pozostał naszej drużynie mecz w Rogóźnie.

NOWOŚCI