Trzy punkty czwartoligowców oraz porażka 6 ligi

7 i 8 grudnia br. nasza czwartoligowa drużyna podejmowała wysoko plasujący się w tabeli zespół Baszty Żnin oraz okupujący miejsce ostatnie, drugi zespół Krajny Sępólno Krajeńskie.

Naszemu zespołowi zdecydowanie do tej pory nie wiodło się w tych rozgrywkach, jednak w tych dwóch meczach zdobyliśmy trzy punkty.

Piątkowy mecz z Basztą po bardzo zaciętych pojedynkach zakończył się remisem 7:7 a punkty dla UKS Top II zdobyli: Filip Strychalski (który, co ciekawe wywalczył tego dnia kolejny komplet wygranych singlowych i po tym meczu legitymował się dokładnym bilansem 100:0 (!!!) w grach singlowych w trzech ostatnich sezonach) i wracający do gry po kontuzji Mikołaj Bleja – po 3 oraz Stanisław Kaczan – 1.

Dzień później w meczu z Krajną wygraliśmy 8:5 a punkty dla UKS Top II zdobywali: Filip Strychalski 3,5 pkt., Stanisław Kaczan 2 pkt., Norbert Jezierski – 1,5 pkt. oraz Mikołaj Bleja 1 pkt. Do rozegrania w tej rundzie pozostały naszym zawodnikom dwa mecze wyjazdowe – w Grudziądzu i Rogóźnie.

8 grudnia br. swój kolejny pojedynek rozegrała także nasza trzecia drużyna. Tym razem udaliśmy się na wyjazd do Cisu II Cekcyn, plasującego się wyżej od nas w tabeli. Mecz był bardzo wyrównany. Niestety przegraliśmy 3:8, jednak wynik mógł być korzystniejszy, gdyby nie trzy pięciosetowe porażki. Punkty dla UKs Top III zdobywali: Przemysław Nowicki – 2 oraz Łukasz Czarczyński -1. Do końca rundy pozostał nam mecz z Falą Świekatowo zaplanowany w Solcu na 15 grudnia br.

NOWOŚCI