Słaby weekend w wykonaniu drużyn UKS Top

W dniach 5-7 października 2023 r. nasze cztery drużyny rozegrały aż pięć kolejnych spotkań ligowych. W czwartkowy wieczór nasi najmłodsi udali się do Gostycyna na mecz Ligi Młodzieżowej z Myśliwcem.

Gospodarze debiutują w rozgrywkach i zbierają doświadczenie, nasi adepci już to mają za sobą stąd wyraźna wygrana 18:0. Punkty zdobyli: Nataniel Marjanek, Cyprian Piekutowski, Wiktoria Tołysz i Oskar Olędzki – po 4,5 pkt.

Dzień później zespół KTS Złotoria II podejmowała nasza trzecia drużyna w rozgrywkach 6 ligi. Niestety ponownie wyraźnie przegraliśmy, tym razem 2:8 a punkty zdobyli jedynie Nikodem Waldowski i Przemek Nowicki. Sztuka ta nie udała się Marysi Klepacz oraz Stanisławowi Olędzkiemu.

Aż dwa mecze w sobotę (7 X) rozegrali nasi 4-ligowcy. Oba wyjazdy zakończyły się niestety porażkami – w Pruszczu z GOKSiR 4:8, zaś w Mogilnie z Pogonią II 2:8. Pięć punktów singlowych zdobył w tych meczach Filip Strychalski, w pierwszym meczu dorzucił także wygraną w deblu z Norbertem Jezierskim. Bez punktów zagrali Mikołaj Bleja i Stanisław Kaczan.

Również w sobotę w Koszalinie mecz trzeciej kolejki rozegrali 1-ligowcy UKS Top. W meczu w Darz Bór Karnieszewice nie byliśmy faworytami, jednak porażka aż 0:10 boli. Szkoda gdyż az cztery pojedynki kończyły się przegranymi 2:3. Barw UKS Top w tym meczu bronili: Mateusz Ufnal, Patryk Jendrzejewski, Rafał Ordza i Michał Majchrzak.

NOWOŚCI