Pracowity ostatni weekend sierpnia

Ostatni weekend sierpnia 2023 pozwolił przynajmniej niektórym z nas na wrócić na „tenisowe tory”. W sobotni poranek trzech naszych zawodników wzięło udział w „Memoriale Edmunda Machowskiego” i wszyscy spisali sie bardzo dobrze.

Występując w kategorii młodzik/kadet Bartek Maciejewski zajął pierwsze miejsce, Cyprian Piekutowski był trzeci, zaś Oskar Olędzki – piąty.

Dzień później w „Memoriale Andrzeja Grządziela” Mateusz Ufnal w silnej stawce uplasował się na piątym miejscu. Dwa pojedynki przegrał z przedstawicielami superligowej Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz po wyrównanej walce, co zapewne jest dobrym prognostykiem na zbliżający się sezon.

W sobotnie popołudnie natomiast podczas przedsezonowego zebrania KPOZTS nasz klub otrzymał dwa okazałe puchary za awans do I i IV ligi, zaś dwóch naszych działach – Waldemar Ostrowski i Sebastian Mędlewski odznaki „Zasłużony dla KPOZTS”. Gratulacje!

NOWOŚCI