Porażki trzech drużyn…

Nieudany weekend mają za sobą nasze ligowe drużyny. W piątkowe późne popołudnie podejmowaliśmy w meczach Ligi Młodzieżowej oraz IV ligi odpowiednio BOSiR/ULKS Barcin oraz Emdek II Bydgoszcz.

Nasza młodzież niestety po raz pierwszy w tym sezonie znalazła pogromców. Rywalki z Barcina okazały się skuteczniejsze, cieszy jedynie to, że trójka rezerwowych zebrała doświadczenie. Punkty dla UKS Top zdobyli: Nataniel Marjanek – 3, Cyprian Piekutowski – 2 oraz Oskar Olędzki – 1. Następny mecz rozegramy z Świeciu nad Osą.

Niemal równolegle czwartoligowcy podejmowali rezerwy bydgoskiego Emdeku. Mecz był bardzo wyrównany jednak goście okazali się lepsi triumfując 8:5. Punkty dla UKS Top zdobyli: Filip Strychalski – 3, Stanisław Kaczan – 1 oraz debel Strychalski / Jezierski. Kolejny mecz naszej drużyny w Solcu z Nową Erą Toruń II.

Dzień później porażkę z UKS OSiR II Brodnica poniosła drużyna UKS Top w VI lidze. Tu także mecz był wyrównany jednak to goście triumfowali 8:5. Punkty dla Top III zdobyli: Bartek Maciejewski i Nikodem Waldowski – po 2 oraz Maria Klepacz – 1. Następny mecz zagramy w Cekcynie.

NOWOŚCI