Porażka szóstoligowców i trzeci WTK żaków

25 lutego br. w kolejnym meczu 6 ligi nasz trzeci zespół podejmował liderującą w tabeli trzecią drużynę GLKS Rogóźno. Chcieliśmy choć w części zrewanżować się rywalom za jesienną wysoką porażkę 0:8.

Można powiedzieć, że choć trochę nam się to udało, gdyż tym razem goście ponownie wygrali zdecydowanie, jednak 8:2. Punkty dla UKS Top III zdobyli: Nikodem Waldowski raz debel: Nikodem Waldowski / Kacper Kozak. Kolejny mecz rozegramy ponownie w Solcu podejmując Sokół III Gniewkowo 25 marca br.

Dzień później na trzeci w tym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do Gniewkowa udali się żacy. Nasz klub reprezentowała trójka – Lena Mazurek, (debiutująca w zawodach WTK) Tosia Lewandowska oraz Oskar Olędzki. Najwyżej rozstawiony był Oskar, który w dwóch poprzednich WTK zajmował piąte lokaty i tym razem ponownie powtórzył ten wynik. Do awansu do czołowej czwórki trochę zabrakło, cieszy jednak gra do końca i wygranie dwóch ostatnich spotkań. Dziewczęta także zaprezentowały się dobrze. Po odpowiednio czterech i trzech zwycięstwach Lena zajęła miejsce 10, zaś Tosia 17. Kończące sezon Mistrzostwa Województwa zaplanowano pod koniec kwietnia br. w Grudziądzu.

NOWOŚCI