Porażka 6 ligi oraz I WTK Kadetów

Sezon rozpoczęty na dobre. W dniach 16-17 września br. nasi zawodnicy mieli ręce pełne roboty. W sobotnie południe pierwszy mecz rozegrali nasi szóstoligowcy. Podejmowaliśmy KTS Złotoria, drużynę która debiutuje w rozgrywkach i złożona jest z bardzo doświadczonych zawodników.

Niestety nasz młody zespół (w każdym meczu posilać się będziemy zawodnikami z Ligi Młodzieżowej) nie sprostał zadaniu i uległ wyraźnie 0:8. Dwa pojedynki zakończyły się w pięciu setach, jednak i one nie przyniosły nam punktów. W tym meczu barwy UKS Top reprezentowali: Nikodem Waldowski, Maria Klepacz, Nataniel Marjanek i Przemek Nowicki. W drugiej kolejce drużyna udaje się na wyjazdowy mecz do Pruszcza.

Dzień później czwóro naszych kadetów brało udział w pierwszym WTK w tym sezonie. Naprawdę wysoko rozstawieni w zawodach byli Marysia Klepacz i Nataniel Marjanek (odpowiednio z numerami 3 i 5) i co prawda wywalczyli miejsca w pierwszej dziesiątce, jednak trochę niższe niż wskazywałby ranking. Marysia była ósma zaś Nataniel dziewiąty. Niżej sklasyfikowano młodszych o rok Bartka Maciejewski i Cypriana Piekutowskiego – w przedziale 17-24. Niemniej każdy z naszych reprezentantów zagrał wiele pasjonujących spotkań i procentować to będzie w przyszłości. Drugi WTK kadetów w listopadzie.

NOWOŚCI