Półfinał Igrzysk Dzieci 2023/2024

Dwa dni po rywalizacji licealistów o awans do finału wojewódzkiego w tenisie stołowym grano w ramach Igrzysk Dzieci. Do turnieju przystąpił komplet czterech szkół wśród dziewcząt oraz trzy wśród chłopców.

Ostatecznie najlepsze okazały się drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 w Barcinie (Agata Szal, Adrianna Rydlewska) oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Solcu Kujawskim (Oskar Olędzki, Kacper Dziedzic i Maciej Radtke) i te szkoły wywalczyły awans. Kolejne miejsca w turnieju dziewcząt zajęły: SP Łochowo (Nadia Lasota, Aleksandra Majchrzak), SP Wójcin (Izabela Skowrońska, Helena Szymczak) i SP 64 Bydgoszcz (Daria Kulczynska, Anastazja Bakoń, Amelia Mazur).

Na drugim i trzecim miejscu w gronie chłopców uplasowały się odpowiednio: Katolicka SP Bydgoszcz (Antoni Kaszuba, Michał Pujanek) oraz SP Januszkowo (Krzysztof Cichoń, Maciej Wielgosz).

Finał wojewódzki w tej kategorii wiekowej rozegrany zostanie w Chełmnie 21 listopada br. Powodzenia!

NOWOŚCI