Pófinały Licealiady 2023/2024 w Solcu

7 listopada 2023 r. Uczniowski Klub Sportowy „Top” był gospodarzem dwóch półfinałów Licealiady województwa kujawsko-pomorskiego w tenisie stołowym drużynowym. Jeden półfinał mieliśmy organizować, zaś drugi „przywędrował” do nas z Bydgoszczy z powodu niedostępności sali Emdeku.

Ostatecznie awans do finału wojewódzkiego zdobyły drużyny:
wśród dziewcząt:

  • IX Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy (Agata Krause, Roksana Makulska)
  • Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie (Wiktoria Kowalska, Julia Kowalska, Maja Łęgowska)
    wśród chłopców:
  • Liceum Ogólnokształcącego w Sępólnie Krajeńskim (Nikodem Aderjahn, Mateusz Jesse)
  • Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi (Kacper Szymański, Daniel Szymański, Bartosz Andreasik)

Ponadto w turnieju wystąpiły drużyny: Technikum Leśnego w Tucholi (Otylia Konkol, Martyna Jóskowska, Marta Prus), Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim (Hubert Jankowski, Kacper Szumann, Jan Tarzyński), Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu (Michał Dereszewski, Radosław Wypij) oraz Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy (Patryk Małecki, Maciej Olechnowicz, Kamil Gałązka).

Uczestnikom zawodów gratulujemy a zwycięzcom życzymy powodzenia w finale wojewódzkim, który rozegrany zostanie w Chełmnie 13 listopada br.

NOWOŚCI