Pierwsza wygrana szóstoligowców oraz porażka 4 ligi

20 października br. kolejny mecz rozegrał nasz trzeci zespół występujący w 6 lidze. Tym razem podejmowaliśmy AZS II Wątarski Włocławek. Do meczu przystąpiliśmy zmotywowani i z planem zwycięstwa i w końcu to się udało.

Bo bardzo wyrównanych pojedynkach (aż 7 z 12 było pięciosetowych), wygraliśmy 8:4. Punkty dla UKS Top III zdobyli: Nikodem Waldowski i Nataniel Marjanek – po 3 oraz Cyprian Piekutowski – 2. Bez punktu zagrał Przemysław Nowicki. Następny mecz rozegramy z UKS OSiR II Brodnica.

Dzień później z Notecią w Inowrocławiu mecz 5 kolejki zagrali czwartoligowcy. Niestety po dramatycznym spotkaniu ponieśliśmy porażkę 6:8. Punkty dla UKS Top II zdobyli: Filip Strychalski – 3, Robert Dziamba – 1 oraz deble Strychalski/Jezierski i Dziamba/Kaczan. W kolejnym meczu zagramy z Emdekiem II Bydgoszcz.

NOWOŚCI