Obóz sportowy UKS Top w Barcinie 2023

W dniach 15-22 lipca 2023 r. młodzi tenisiści stołowi UKS Top Solec Kujawski przebywali na zgrupowaniu sportowym w Barcinie.

21 zawodniczek i zawodników dzięki trzem jednostkom treningowym dziennie w pocie czoła starało się osiągnąć jak najlepszą dyspozycję. Głównymi zajęciami były oczywiście treningi tenisa stołowego (przeprowadzane na 11 stołach), jednak nie zabrakło wyjść do barcińskiej pływalni oraz innych atrakcji sportowych, takich jak mecze piłki nożnej czy turnieje w boule.

Przeprowadziliśmy również test sprawności fizycznej oraz w ramach wycieczki odwiedziliśmy wypoczynkowe tereny Inowrocławia a w ostatni wieczór odbył się chrzest, dla tych którzy byli z nami pierwszy raz na obozie. Po nim odbyła się miła uroczystość nagrodzenia przez Zarząd Klubu zawodników, którzy w barwach UKS Top wywalczyli drugie miejsce w zakończonym niedawno sezonie Ligi Młodzieżowej KPOZTS.

Po ośmiu niesamowicie aktywnych dniach soleccy tenisiści „pozytywnie zmęczeni” wrócili do domów. Kolejne treningi już w bieżącym tygodniu, tym razem na klubowych stołach.

NOWOŚCI