MMM oraz Top 12 na zakończenie sezonu 2022/2023

10 i 11 czerwca br. nasi młodzi zawodnicy brali udział w dwóch turniejach indywidualnych. W sobotę 10 czerwca w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików gdzie wystartowali Bartek Maciejewski oraz Wiktoria Tołysz.

Wiktoria nie zaliczy tych zawodów do udanych, zajęła 17 miejsce w grze pojedynczej oraz 9 w gdzie deblowej (w parze z Antonią Gałęzewską z BOSiR ULKS Barcin). Natomiast Bartek po dwóch wygranych i dócg porażkach uplasował się w przedziale 13-16 gry indywidualnej. Jeszcze lepiej poszło mu w grze deblowej gdzie w parze z Beniaminem Kurowskim (LUKS Chełmno) zajął 4 miejsce a mogło być jeszcze lepiej, gdyż mecz półfinałowy „nasza” para przegrała 2:3. Niemniej gratulujemy dobrej postawy!

Dzień później w Chełmnie odbyły się turnieje „Top 12” w kategoriach żaków, młodzików oraz kadetów. UKS Top reprezentowała czwórka: Oskar Olędzki (żak), Marysia Klepacz (kadetka), Nataniel Marjanek (kadet) oraz Bartek Maciejewski (młodzik). Pierwsza trójka odpadła w fazie grupowej odnosząc po jednym zwycięstwie, zaś Bartek wygrał aż trzy razy jednak również nie dostał się do półfinału imprezy. W każdym razie to kolejny jego pozytywny występ w sezonie 2022/2023.

NOWOŚCI