Ligowcy ze zmiennym szczęściem

W ostatni weekend stycznia dwie drużyny UKS Top stoczyły ciężkie boje notując zwycięstwo oraz porażkę.Nasza najmłodsza drużyna udała się do Bydgoszczy na ciężki wyjazdowy mecz z Gwiazdą. Właśnie z tą drużyną rywalizujemy bezpośrednio o podium tych rozgrywek a ostatnio nasze mecze są bardzo wyrównane. Nie inaczej było tym razem i po dramatycznym meczu pokonaliśmy rywali 10:8.

Klasą dla siebie byli w tym meczu Nataniel Marjanek i Bartek Maciejewski, którzy zdobyli po 4,5 punktu a dziesiąte oczko dorzucił Oskar Olędzki. Tym razem nie punktowała Wiktoria Tołysz. Następny mecz rozegramy w Solcu z Nową Erą Toruń.

Niemal równolegle w Solcu UKS Top III podejmował w meczu 6 ligi Enigmę Białe Błota. Rywale plasowali się wyżej od nas w tabeli, jednak nasz zespół zamierzał podtrzymać świetną serię. Niestety gracze Enigmy okazali się skuteczniejsi i wygrali 8:3. Punkty dla UKS Top zdobyli: Sebastian Mędlewski – 2 oraz Nikodem Waldowski – 1. Mecz z następnej kolejki (3 lutego br.) rozegraliśmy już awansem w Złotorii z KTS II.

 

NOWOŚCI