Indywidualne Mistrzostwa województwa żaków

29 kwietnia 2023 r. w Grudziądzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w kategorii żaków (roczniki 2012 i młodsi).

W rywalizacji wzięła udział trójka reprezentantów UKS Top: Lena Mazurek, Tosia Lewandowska oraz Oskar Olędzki. Solecczanie rywalizowali w grze pojedynczej (w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski) oraz w grze deblowej.

W singlu najlepiej wypadł Oskar, który zajął 7 miejsce, Lena była 9, zaś Tosia 17. W turnieju gry podwójnej dziewczęta zajęły miejsce 9, zaś Oskar Olędzki grając w parze z Mateuszem Drajemem (Energa KTS Toruń) po bardzo dobrej grze sięgnął po brązowy medal!

To kolejny, już szósty medal zawodników UKS Top Solec w tegorocznych Mistrzostwach województwa w różnych kategoriach wiekowych. Ten rok jest rekordowy, gratulacje!

NOWOŚCI