Dwie wygrane młodzieżówki oraz udany rewanż piątoligowców

24 i 25 marca br. nasze zespoły ligowe rozegrały kolejne mecze. Nasza najmłodsza drużyna w piątek podejmowała w wielokrotnie przekładanym meczu Szaniec Świecie nad Osą.

Odnieśliśmy w tym meczu wysokie zwycięstwo 16:2 a łupem punktowym podzieli się: Nataniel Marjanek i Cyprian Piekutowski – po 4, Marysia Klepacz, Wiktoria Tołysz i Oskar Olędzki – po 2 oraz deble: Marjanek/Tołysz i Olędzki/Piekutowski.

Dzień później udaliśmy się do Inowrocławia na mecz z Notecią. Tu także wygraliśmy wysoko – 15:3. Punktacja przedstawiała się następująco: Marysia Klepacz, Nataiel Marjanek i Cyprian Piekutowski – po 4, Wiktoria Tołysz – 1 oraz deble: Marjanek/Olędzki i Klepacz/Piekutowski. Przed naszą młodzieżą w bieżącym sezonie jeszcze trzy ligowe pojedynki – w Toruniu i Chełmnie oraz w Solcu z Kusym Laskowice.

Natomiast w sobotę 25.03 prowadzący w tabeli piątej ligi nasz drugi zespół podejmował Sokół II Gniewkowo. Rywale jako jedyni odebrali nam punkty w pierwszej rundzie, jednak generalnie plasują się w dolnych rejonach tabeli. Pojedynek na początku był wyrównany, jednak finalnie zakończył się naszym zwycięstwem 8:3 a punktami podzieli się: Filip Strychalski – 3, Stanisław Kaczan – 2, Mikołaj Bleja – 1 oraz deble: Strychalski/Jezierski i Bleja/Kaczan. Przed nami jeszcze trzy domowe mecze, pierwszy z nich 1 kwietnia br. z GOKSiR Pruszcz, następnie z drużynami z Gostycyna i Grudziądza.

NOWOŚCI