Dwa zwycięstwa i porażka w piątkowych meczach

W piątek 12 kwietnia br. rozegraliśmy aż trzy mecze ligowe w Lidze Młodzieżowej, 4 oraz 6 lidze.

Nasi najmłodsi podejmowali LUKS IV Chełmno i po bardzo wyrównanym meczu odnieśli trzynaste zwycięstwo w bieżącym sezonie wygrywając 10:8. Punkty dla UKS Top IV zdobywali: Bartek Maciejewski – 4, Marysia Klepacz – 3, Wiktoria Tołysz i Oskar Olędzki – po 1 oraz debel Klepacz/Maciejewski. Gratulacje.

Bezpośrednio po tym meczu do gry przystąpili soleccy czwarto – i szóstoligowcy. Ci pierwsi podejmowali drugi zespół GLKS Rogóźno i po dramatycznym meczu wygrali 8:6. Punkty dla UKS Top II wywalczyli: Sebastian Mędlewski – 3, Filip Strychalski i Norbert Jezierski – po 2 oraz debel Jezierski/Strychalski.

UKS Top III zmierzył się natomiast z Cisem II Cekcyn. Naszym zawodnikom nie udał się rewanż za grudniową porażkę, goście wygrali 8:3. Punkty dla naszego szóstoligowego zespołu zdobyli: Nataniel Marjanek – 2 oraz Nikodem Waldowski – 1.

NOWOŚCI