Drugi WTK juniorów oraz Festiwal „Sport dla geniuszy”

W pierwszy weekend grudnia 2023 r. w Bydgoszczy odbywała się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu „Sport dla geniuszy”. Przypomnijmy, iż w roku ubiegłym imprezą tę z powodzeniem zorganizowaliśmy w soleckim OSiR.

UKS Top miał w rozgrywkach swoich przedstawicieli w turniejach kadetów (w sobotę) oraz seniorów (w niedzielę). I spośród czwórki startujących aż czterech znalazło się na podium! Rywalizację kadetów wygrał Bartek Maciejewski, a brązowy medal zdobył Cyprian Piekutowski, zaś w turnieju seniorów zwyciężył Mateusz Ufnal, a trzeci był Krzysztof Leszczyński.

Ponadto wystartowali Jakub Sosnowski (kadet) oraz Michał Majchrzak (senior).

W niedzielę 3 grudnia br. w Inowrocławiu odbył się ponadto II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny juniorów. Wystartowało w nim troje zawodników UKS Top. W gronie 20 dziewcząt Marysia Klepacz zajęła miejsce 13, zaś wśród 33 juniorów Nataniel Marjanek był 13, zas Nikodem Waldowski 17. Trzeci WTK tej kategorii wiekowej odbędzie się w nowym roku.

NOWOŚCI