Cztery punkty w trzech ostatnich meczach Top II i Top III

W kończących sezon meczach 4 i 6 ligi nasze drużyny odniosły dwa zwycięstwa.Szóstoligowcy z UKS Top III najpierw w meczu wyjazdowym pokonali Falę Świekatowo 8:5, następnie wygrali z Notecią II Inowrocław 8:2. W pierwszym z tych spotkań punktowali: Nikodem Waldowski, Tomasz Maciejewski i Waldemar Ostrowski – po 2, Przemek Nowicki – 1 oraz debel: Waldowski / Nowicki. W meczu z Notecią punkty zdobyli: Tomasz Maciejewski i Łukasz Czarczyński – po 2, Wiktoria Tołysz i Nikodem Waldowski – po 1 oraz deble: Tołysz / Czarczyński i Maciejewski / Waldowski. Dwa zwycięstwa w kończących sezon meczach prawdopodobnie pozwolą nam zakończyć sezon na szóstym miejscu w tabeli.

UKS Top II grający w 4 lidze w ostatnim meczu uległ na wyjeździe 5:8 Krajnie II Sępólno Krajeńskie. Punkty do dorobku soleckiego zespołu dołożyli: Sebastian Mędlewski – 3 oraz Waldemar Ostrowski – 2. Ostatecznie sezon zakończymy prawdopodobnie na dziesiątym miejscu w tabeli.

 

NOWOŚCI