Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików

18 kwietnia br. w Chełmnie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików, gdzie reprezentował nas Ksawery Wilk, który zaprezentował się tego dnia w turniejach gry pojedynczej oraz podwójnej.

Trzeci WTK juniorów

18 stycznia br. w Toruniu odbył się trzeci w bieżącym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii juniorów. Zagrała w nim trójka naszych wychowanków.