Bartek Maciejewski na Grand Prix Polski młodzików

3 marca br. w eliminacjach trzeciego w tym sezonie Grand Prix Polski młodzików wystąpił zawodnik UKS Top Bartek Maciejewski. Po dobrych występach na arenie wojewódzkiej liczyliśmy na dobry występ na arenie ogólnopolskiej i właśnie taki ten start był.

W grupie Bartek rywalizował z Rafałem Piotrkowskim (Dekorglass Działdowo), z którym przegrał 0:3 i z Wojciechem Szustka (Radunia Tąpdała), z którym wygrał 3:0. Aby dostać się do sobotniego turnieju głównego, po rywalizacji grupowej trzeba było przejść jeszcze aż trzy szczeble fazy pucharowej. W pierwszej grze na tym etapie nasz zawodnik pokonał Jakuba Juchę (Politechnika Rzeszów) 3:2, zaś w drugiej niestety uległ Dominikowi Marcinkowskiemu (Sportowiec Częstochowa) 2:3 i odpadł z turnieju.

Niemniej pozostawione pozytywne wrażenie oraz zdobyte doświadczenie to na pewno duże pozytywy tego występu. Gratulacje!

NOWOŚCI