22-23.09.2023 – cztery mecze ligowe UKS Top

W dniach 22-23 września br. nasze trzy drużyny ligowe rozegrały cztery mecze. W piątkowe późne popołudnie na dwóch frontach rywalizowaliśmy z Sokołem Gniewkowo. W Solcu czwartoligowcy UKS Top II podejmowali Sokół I. Był to mecz pierwszej kolejki, przełożony z 16.09 na prośbę gości.

Mecz od początku był bardzo zacięty. Pierwsza kolejka oraz deble potoczyły się remisowo. Następnie Sokół zyskał lekką przewagę, którą dowiózł do końca i zwyciężył 8:5. Punkty dla UKS Top II zdobyli: Filip Strychalski – 3, Norbert Jezierski – 1 oraz debel Mikołaj Bleja – Stanisław Kaczan.

W tym samym czasie w Gniewkowie pierwszy mecz sezonu rozegrała nasza drużyna Ligi Młodzieżowej. Rywalizowaliśmy z debiutującymi w lidze rywalami i wygraliśmy pewnie 18:0. Łupem punktowym podzielili się: Nataniel Marjanek, Cyprian Piekutowski, Wiktoria Tołysz i Oskar Olędzki – wszyscy po 4,5 punktu.

Sobota to natomiast drugie mecze w sezonie czwartoligowców oraz szóstoligowców. Ci pierwsi podejmowali GLKS Gruta i po pierwszej kolejce zanosiło się na wygraną gości, którzy prowadzili 3:1. Na szczęście późniejsze pojedynki były zdecydowanie lepsze w naszym wykonaniu i triumfowaliśmy 8:4. Punkty dla UKS Top II zdobyli: Filip Strychalski – 3, Mikołaj Bleja – 2, Norbert Jezierski – 1 oraz deble: Strychalski/Jezierski i Bleja/Kaczan.

Równolegle w Pruszczu z drugim zespołem GOKSiR zagrała nasza trzecia drużyna. Niestety poniosła ona wysoką porażkę 1:8 a jedyny punkt zdobyła para deblowa: Tomasz i Bartek Maciejewscy. Poza nimi grali Nikodem Waldowski i Przemek Nowicki. Kolejne mecze już w najbliższy weekend.

NOWOŚCI